Harmonogram odbioru odpadów

O. Pabianice

WIELKOGABARYTY – MIASTO PABIANICE 27.08-14.09.2018 r.

2018-08-07 00:00:00

"EKO-REGION" sp. z o.o. z/s w Bełchatowie Oddział Pabianice informuje, iż w dniach 27.08.-14.09.2018 roku odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych pochodzących z terenu Miasta Pabianice.

W ramach zbiórki odbierane będą:

  •  Zużyty sprzęt AGD – chłodziarki, zamrażarki, pralki, zmywarki, kuchenki elektryczne i gazowe, suszarki do ubrań, mikrofalówki, piece elektryczne i inne urządzenia grzejne, wentylatory, klimatyzatory itp.

  • Mały sprzęt gospodarstwa domowego - odkurzacze, żelazka, tostery, opiekacze, frytkownice, roboty kuchenne, młynki do kawy, wagi, zegary itp.

  • Zużyty sprzęt RTV – telewizory, radioodbiorniki, magnetofony, odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny, kamery, instrumenty muzyczne itp.

  • Sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny – komputery stacjonarne, monitory, myszy i klawiatury, laptopy, drukarki, sprzęt kopiujący, kalkulatory, telefony stacjonarne i komórkowe, faksy itp.

  • Zużyte narzędzia elektryczne i elektroniczne – wiertarki, wkrętarki, piły, maszyny do szycia, kosiarki do trawy, inne narzędzia do spawania, nitowania, lutowania, gięcia, piłowania, cięcia, skręcania itp.

  • Meble i elementy stolarki – szafki, półki, drzwi i okna z szybami, listwy drewniane.
  • Dywany i wykładziny
.
  • Zużyte opony (do rozmiaru 1250x400 mm)
.
  • Złom metalowy
.
  • Baterie i akumulatory.

Podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych nie będą odbierane:

  • Gruz, kostka brukowa, płyty chodnikowe, cegła, opakowania po farbach i lakierach, folia, inne odpady budowlane
.
  • Kamienie
.
  • Odzież
.
  • Szkło luzem
.
  • Odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych
.
  • Odpady zawierające azbest (np. eternit) oraz inne odpady niebezpieczne.

UWAGA!!!

  • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpoczyna się o godzinie 6:00.
  • Jeśli mieszkaniec nie zdąży wystawić odpadów przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie przez daną ulicę lub sołectwo, odpady nie zostaną odebrane.
27.08.2018 r. 28.08.2018 r. 29.08.2018 r. 30.08.2018 r. 31.08.2018 r.
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
20 STYCZNIA ARKUSZYŃSKIEGO BUGAJ POPŁAWSKA ARMII KRAJOWEJ
3-GO MAJA BACZYŃSKIEGO DREWNOWSKA RYDZYŃSKA BAGATELA
BOROWA BOCZNA GAWROŃSKA SIENNA BOHATERÓW
CIASNA BÓŹNICZNA GROTA ROWECKIEGO WAJSÓWNY BRONIEWSKIEGO
DZIAŁKOWA BRACKA MOKRA GŁOWACKIEGO CICHA
GRANICZNA CHMIELNA NAWROCKIEGO KSIĘŻYCOWA EWANGELICKA
JESIENNA DOBRA SMUGOWA KWIATOWA KAMIENNA
KOLONIJNA DOLNA ŚWIETLICKIEGO LUTOMIERSKA KOLBEGO
KRZYWA GROBELNA WALTERA JANKE NIEDUŻA KOŚCIUSZKI
NOWOWOLSKA KAZIMIERZA   OGRODOWA ŁĄKOWA
PIOTRA SKARGI KOPERNIKA    PROSTA MARIAŃSKA
SPOKOJNA KOŚCIELNA   PSZENICZNA MATEJKI
STARA MAŁA   RÓŻANA MICKIEWICZA
SYBIRAKÓW MODRA   SKŁADOWA NARUTOWICZA
ZAKOLE MYŚLIWSKA   SPÓŁDZIELCZA PIĘKNA
ŻWIROWA NARCYZA GRYZLA   SZYNKIELEWSKA POŁUDNIOWA
  OSIEDLOWA   TULIPANOWA PONIATOWSKIEGO
  OSSOWSKIEGO   ZGODA POWSTAŃCÓW WARSZAWY
  OWSIANA   ŻELAZNA REYMONTA
  PODGÓRNA     SIENKIEWICZA
  PODLEŚNA     SKŁODOWSKIEJ
  POPRZECZNA     SŁOWACKIEGO
  PROSNAKA     STASZEWSKIEGO
  SŁONECZNA     ŚWIĘTOKRZYSKA
  SOBIESKIEGO     WARYŃSKIEGO
  SPACEROWA     WIDOK
  SPORNA     WIERZBOWA
  SZEWSKA     WYSPIAŃSKIEGO
  SZPITALNA     WYSZYŃSKIEGO
  WĄSKA     ŻABIA
  WILLOWA     ŻEROMSKIEGO
  WIOSENNA     ŻURAWIA
  WSCHODNIA      
  ŻYTNIA      
03.09.2018 r. 04.09.2018 r. 05.09.2018 r. 06.09.2018 r. 07.09.2018 r.
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
BARDOWSKIEGO 15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW JUTRZKOWICKA KUNICKIEGO AGRESTOWA
GRABOWA CMENTARNA KILIŃSKIEGO ŁASKA AKACJOWA
KONOPNICKIEJ DĄBROWSKIEGO ORLA PARKOWA BRZOZOWA
PCK GRUNWALDZKA JANA PAWŁA II SOSNOWA BUKOWA
PRÓŻNA HERMANOWSKA MONIUSZKI SPORTOWA CEDROWA
SEMPOŁOWSKIEJ HETMAŃSKA WILEŃSKA ŚWIERKOWA CISOWA
TARGOWA HUSARSKA   WIEJSKA DERENIOWA
TRĘBACKA KASZTELAŃSKA   WOLNOŚCIOWA GLEBOWA
  KOCHANOWSKIEGO   WRZOSOWA GROMADZKA
  KRAKOWSKA     JAŁOWCOWA
  LECZNICZA     JARZĘBINOWA
  LUDOWA     JAŚMINOWA
  MIELCZARSKIEGO     JAWOROWA
  MIODOWA     JESIONOWA
  NIECAŁA     KALINOWA
  NOWA     KASZTANOWA
  ODRODZENIA     KLONOWA
  OSTATNIA     LASKOWA
  PAWIA     LESZCZYNOWA
  POMORSKA     LIŚCIASTA
  PRZEJAZD     ŁĄCZNA
  ROBOTNICZA     MALINOWA
  RYCERSKA     MORWOWA
  SKOŚNA     NISKA
  SKRAJNA     OLSZYNOWA
  SZ. SZEREGÓW     OSIKOWA
  ŚNIADECKIEGO     PIĄTKOWSKA
  ŚREDNIA     ROLNICZA
  TADEUSZA ŚWIĄTKA     TOPOLOWA
  TKACKA     WIĄZOWA
  TORUŃSKA     ŻNIWNA
  UŁAŃSKA     ŻYTOWICKA
  WYSOKA      
  ZACISZE      
  ZAGAJNIKOWA      
  ZIELONA      
10.09.2018 r. 11.09.2018 r. 12.09.2018 r. 13.09.2018 r. 14.09.2018 r.
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
GOSPODARCZA BOCIANIA BARUCHA KONSTANTYNOWSKA CHŁODNA
JASNA BRAUNA BATOREGO PARTYZANCKA PUŁASKIEGO
KARNISZEWICKA BRZOSKWINIOWA BYSTRA RYPUŁTOWICKA ŚW. JANA
POGODNA CHMIELOWA CIEPŁA RZGOWSKA ŚW. ROCHA
POLNA CYPRYSOWA FAMILIJNA WARSZAWSKA TRAUGUTTA
WODNA CZEREŚNIOWA GARNCARSKA   ZAMKOWA
ZIEMNA EICHLERA GDAŃSKA    
  GAJOWA KAPLICZNA    
  GRUNTOWA KONOPNA    
  JODŁOWA KRESOWA    
  KĄKOLOWA KRĘTA    
  LEŚNA KSAWEROWSKA    
  LISIA LAZUROWA    
  ŁUBINOWA LETNIA    
  ŁUKOWA LWOWSKA    
  MAKOWA MAJDANY    
  MODRAKOWA MIĘTOWA    
  NAPIERSKIEGO MŁYNARSKA    
  OLIWKOWA MODRZEWIOWA     
  ORGANIZACJI WiN MOSTOWA    
  ORNA NASTROJOWA    
  ORZECHOWA OKULICKIEGO (BERLINGA)    
  PODMIEJSKA PIASKOWA    
  POZIOMKOWA PIETRUSIŃSKIEGO    
  SŁONECZNIKOWA PIŁSUDSKIEGO    
  ŚLIWKOWA PÓŁNOCNA    
  TATARKOWA PRZYJAZNA    
  TĘCZOWA RADOSNA    
  TOROWA SEJMOWA    
  TRAWIASTA SIKORSKIEGO    
  WARZYWNA STARY RYNEK    
  WIŚNIOWA SZCZĘŚLIWA    
  WSPÓLNA WIDZEWSKA    
    WITOSA    
    ZACHODNIA    
    ZARADZYŃSKA    
    ZDROJOWA    
    ŻWIRKI I WIGURY