Harmonogram odbioru odpadów

O. Pabianice

Odbiór odpadów wielkogabarytowych - Miasto Pabianice

2018-06-01 00:00:00

"EKO-REGION" sp. z o.o. Oddział Pabianice informuje, iż w dniach 04-15 czerwca 2018 roku odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych pochodzących z terenu Miasta Pabianice.

W ramach zbiórki odbierane będą:

  •  Zużyty sprzęt AGD – chłodziarki, zamrażarki, pralki, zmywarki, kuchenki elektryczne i gazowe, suszarki do ubrań, mikrofalówki, piece elektryczne i inne urządzenia grzejne, wentylatory, klimatyzatory itp.

  • Mały sprzęt gospodarstwa domowego - odkurzacze, żelazka, tostery, opiekacze, frytkownice, roboty kuchenne, młynki do kawy, wagi, zegary itp.

  • Zużyty sprzęt RTV – telewizory, radioodbiorniki, magnetofony, odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny, kamery, instrumenty muzyczne itp.

  • Sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny – komputery stacjonarne, monitory, myszy i klawiatury, laptopy, drukarki, sprzęt kopiujący, kalkulatory, telefony stacjonarne i komórkowe, faksy itp.

  • Zużyte narzędzia elektryczne i elektroniczne – wiertarki, wkrętarki, piły, maszyny do szycia, kosiarki do trawy, inne narzędzia do spawania, nitowania, lutowania, gięcia, piłowania, cięcia, skręcania itp.

  • Meble i elementy stolarki – szafki, półki, drzwi i okna z szybami, listwy drewniane.
  • Dywany i wykładziny
.
  • Zużyte opony (do rozmiaru 1250x400 mm)
.
  • Złom metalowy
.
  • Baterie i akumulatory.

Podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych nie będą odbierane:

  • Gruz, kostka brukowa, płyty chodnikowe, cegła, opakowania po farbach i lakierach, folia, inne odpady budowlane
.
  • Kamienie
.
  • Odzież
.
  • Szkło luzem
.
  • Odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych
.
  • Odpady zawierające azbest (np. eternit) oraz inne odpady niebezpieczne.

UWAGA!!!

  • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpoczyna się o godzinie 6:00.
  • Jeśli mieszkaniec nie zdąży wystawić odpadów przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie przez daną ulicę lub sołectwo, odpady nie zostaną odebrane.

HARMONOGRAM

04.06.2018 r. 05.06.2018 r. 06.06.2018 r. 07.06.2018 r. 08.06.2018 r.
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
20 STYCZNIA BUGAJ ARMII KRAJOWEJ 15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW JUTRZKOWICKA
3-GO MAJA DREWNOWSKA BAGATELA BARDOWSKIEGO ORLA
ARKUSZYŃSKIEGO GAWROŃSKA BOHATERÓW CMENTARNA JANA PAWŁA II
BACZYŃSKIEGO GROTA ROWECKIEGO BRONIEWSKIEGO DĄBROWSKIEGO MONIUSZKI
BOCZNA MOKRA CHŁODNA GRABOWA WILEŃSKA
BOROWA NAWROCKIEGO CICHA GRUNWALDZKA  
BÓŹNICZNA POPŁAWSKA EWANGELICKA HERMANOWSKA  
BRACKA RYDZYŃSKA GŁOWACKIEGO HETMAŃSKA  
CHMIELNA SIENNA KAMIENNA HUSARSKA  
CIASNA SMUGOWA KILIŃSKIEGO KASZTELAŃSKA  
DOBRA ŚWIETLICKIEGO KOLBEGO KOCHANOWSKIEGO  
DOLNA WAJSÓWNY KOŚCIUSZKI KONOPNICKIEJ  
DZIAŁKOWA WALTERA JANKE KSIĘŻYCOWA KRAKOWSKA  
GRANICZNA   KWIATOWA LECZNICZA  
GROBELNA   LUTOMIERSKA LUDOWA  
JESIENNA   ŁĄKOWA MIELCZARSKIEGO  
KAZIMIERZA   MARIAŃSKA MIODOWA  
KOLONIJNA   MATEJKI NIECAŁA  
KOPERNIKA    MICKIEWICZA NOWA  
KOŚCIELNA   NARUTOWICZA ODRODZENIA  
KRZYWA   NIEDUŻA OSTATNIA  
MAŁA   OGRODOWA PAWIA  
MODRA   PIĘKNA PCK  
MYŚLIWSKA   POŁUDNIOWA POMORSKA  
NARCYZA GRYZLA   PONIATOWSKIEGO PRÓŻNA  
NOWOWOLSKA   POWSTAŃCÓW WARSZAWY PRZEJAZD  
OSIEDLOWA   PROSTA ROBOTNICZA  
OSSOWSKIEGO   PSZENICZNA RYCERSKA  
OWSIANA   REYMONTA SEMPOŁOWSKIEJ  
PIOTRA SKARGI   RÓŻANA SKOŚNA  
PODGÓRNA   SIENKIEWICZA SKRAJNA  
PODLEŚNA   SKŁADOWA SZ. SZEREGÓW  
POPRZECZNA   SKŁODOWSKIEJ ŚNIADECKIEGO  
PROSNAKA   SŁOWACKIEGO ŚREDNIA  
SŁONECZNA   SPÓŁDZIELCZA TADEUSZA ŚWIĄTKA  
SOBIESKIEGO   STASZEWSKIEGO TARGOWA  
SPACEROWA   SZYNKIELEWSKA TKACKA  
SPOKOJNA   ŚWIĘTOKRZYSKA TORUŃSKA  
SPORNA   TULIPANOWA TRĘBACKA  
STARA   WARYŃSKIEGO UŁAŃSKA  
SYBIRAKÓW   WIDOK WYSOKA  
SZEWSKA   WIERZBOWA ZACISZE  
SZPITALNA   WYSPIAŃSKIEGO ZAGAJNIKOWA  
WĄSKA   WYSZYŃSKIEGO ZIELONA  
WILLOWA   ZGODA    
WIOSENNA   ŻABIA    
WSCHODNIA   ŻELAZNA    
ZAKOLE   ŻEROMSKIEGO    
ŻWIROWA   ŻURAWIA    
ŻYTNIA        
11.06.2018 r. 12.06.2018 r. 13.06.2018 r. 14.06.2018 r. 15.06.2018 r.
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
AGRESTOWA BOCIANIA BARUCHA KONSTANTYNOWSKA PUŁASKIEGO
AKACJOWA BRAUNA BATOREGO PARTYZANCKA ŚW. JANA
BRZOZOWA BRZOSKWINIOWA BYSTRA RYPUŁTOWICKA ŚW. ROCHA
BUKOWA CHMIELOWA CIEPŁA RZGOWSKA TRAUGUTTA
CEDROWA CYPRYSOWA FAMILIJNA WARSZAWSKA ZAMKOWA
CISOWA CZEREŚNIOWA GARNCARSKA    
DERENIOWA EICHLERA GDAŃSKA    
GLEBOWA GAJOWA KAPLICZNA    
GROMADZKA GOSPODARCZA KONOPNA    
JAŁOWCOWA GRUNTOWA KRESOWA    
JARZĘBINOWA JASNA KRĘTA    
JAŚMINOWA JODŁOWA KSAWEROWSKA    
JAWOROWA KARNISZEWICKA LAZUROWA    
JESIONOWA KĄKOLOWA LETNIA    
KALINOWA LEŚNA LWOWSKA    
KASZTANOWA LISIA MAJDANY    
KLONOWA ŁUBINOWA MIĘTOWA    
KUNICKIEGO ŁUKOWA MŁYNARSKA    
LASKOWA MAKOWA MODRZEWIOWA     
LESZCZYNOWA MODRAKOWA MOSTOWA    
LIŚCIASTA NAPIERSKIEGO NASTROJOWA    
ŁASKA OLIWKOWA OKULICKIEGO (BERLINGA)    
ŁĄCZNA ORGANIZACJI WiN PIASKOWA    
MALINOWA ORNA PIETRUSIŃSKIEGO    
MORWOWA ORZECHOWA PIŁSUDSKIEGO    
NISKA PODMIEJSKA PÓŁNOCNA    
OLSZYNOWA POGODNA PRZYJAZNA    
OSIKOWA POLNA RADOSNA    
PARKOWA POZIOMKOWA SEJMOWA    
PIĄTKOWSKA SŁONECZNIKOWA SIKORSKIEGO    
ROLNICZA ŚLIWKOWA STARY RYNEK    
SOSNOWA TATARKOWA SZCZĘŚLIWA    
SPORTOWA TĘCZOWA WIDZEWSKA    
ŚWIERKOWA TOROWA WITOSA    
TOPOLOWA TRAWIASTA ZACHODNIA    
WIĄZOWA WARZYWNA ZARADZYŃSKA    
WIEJSKA WIŚNIOWA ZDROJOWA    
WOLNOŚCIOWA WODNA ŻWIRKI I WIGURY    
WRZOSOWA WSPÓLNA      
ŻNIWNA ZIEMNA      
ŻYTOWICKA