Gospodarka odpadami

Harmonogram odbioru odpadów

Ogłoszenia

2018-11-09 00:00:00

ZARZĄD SPÓŁKI ”EKO-REGION” INFORMUJE, ŻE DNIA 12 LISTOPADA 2018 ROKU ODBIÓR ODPADÓW  Z OBSŁUGIWANYCH PRZEZ SPÓŁKĘ NIERUCHOMOŚCI ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM.

 

 

więcej
2018-11-05 00:00:00

ZARZĄD SPÓŁKI ”EKO-REGION” INFORMUJE, ŻE DNIA 12 LISTOPADA 2018 ROKU ODBIÓR ODPADÓW  Z OBSŁUGIWANYCH PRZEZ SPÓŁKĘ NIERUCHOMOŚCI ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM.

 

 

 

więcej

PSZOK-I

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

więcej

Edukacja ekologiczna

Segregując dajesz odpadom szansę na drugie życie. Ponadto zmniejszasz zanieczyszczenie środowiska poprzez ograniczenie ilości odpadów deponowanych na składowiskach. Dzięki recyklingowi osiągamy niższe koszty produkcji nawet o 60%, ograniczamy zanieczyszczenie powietrza, gleby, wody, emisję gazów cieplarnianych, produkcję odpadów przemysłowych

więcej

Gdzie jesteśmy

gdzie jesteśmy ?

Eko-Region

Spółka "EKO-REGION" to firma świadcząca usługi w zakresie szeroko rozumianej gospodarki odpadami. Założona została w marcu 2000 roku głównie z inicjatywy Powiatu Bełchatowskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przy wsparciu kilkunastu innych samorządów województwa łódzkiego.

Spółka posiada mocną pozycję na rynku podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami. Ciągle udoskonalamy nasz system obsługi klientów.

Szeroka oferta świadczonych przez "EKO-REGION" usług począwszy od odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych poprzez rekultywację składowisk odpadów daje gwarancję kompleksowej obsługi każdego klienta.

Wspólnicy


Gmina Kleszczów
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Powiat Bełchatowski
Miasto Bełchatów
Miasto Kluczbork
Miasto Ostrzeszów
Miasto Pabianice
Miasto Skierniewice
Gmina Skierniewice
Miasto Pajęczno
Powiat Pabianice
Miasto Działoszyn
Powiat Łaski
Miasto Koluszki
Miasto Zduńska Wola
Miasto Złoczew
Miasto Praszka
Miasto Piotrków
Gmina Bełchatów
Powiat Wieruszowski
Powiat Pajęczewski
Powiat Piotrkowski
Powiat Radomszczański